אתרים בתחום :

שירותי אינסטלציה לחידוש ותיקון הצנרת

צנרת היא מערכת סבוכה ומורכבת מאוד, שמצד אחד חזקה במיוחד אך מצד שני יש לה נקודות תורפה. כאשר אנו לא מתחזקים אותה באופן הנכון, מתרחשות תקלות כאלה ואחרות שצריך לתקן אותן. רק בעזרת שירותי אינסטלציה מקצועיים אנחנו יכולים לטפל בכל התקלות ולחזור לשימוש הטוב ביותר בצנרת הבית שלנו.

איך נדע לזהות תקלות?

בדרך כלל, יש סימנים שיכולים להעיד על תקלות בצנרת, כמו רטיבות וקילוף של צבע הקיר כאשר צינור נהרס ויוצאים מתוכו מים. אבל, התסמינים של התקלות השונות בצנרת מופיעים רק לאחר זמן מה, וברגע שמבחינים בהם ייתכן והתקלה חמורה מאוד ותצריך תיקון מורכב ולא זול.
אינסטלציה

זו הסיבה שכדאי להזמין שירותי אינסטלציה כל חצי שנה בערך על מנת שאפשר יהיה לעשות בדיקה של הצנרת ולבדוק שהכל תקין. במידה ויש תקלה, נוכל לטפל בה בהקדם ולמנוע נזק לבית.

חידוש הצנרת כל 15 שנה

בשלב מסוים, אין זה משנה כמה פעמים נתקן את הצנרת, והיא למעשה תמשיך לעשות בעיות תכופות וחמורות יותר מכפי שהיו בעבר. אחרי 15 שנה בערך, רצוי להחליף את הצנרת ולהתקין במקומה צנרת חדשה.

כמובן שעלויות החלפת צנרת הן גבוהות למדי. חשוב לזכור שההחלפה מצריכה עבודה פיזית קשה ולאחר מכן התקנה של צינורות חדשים ואיכותיים. לאחר מכן, צריך לטפל גם במפגע האסתטי שנוצר בחדרים בהם הצנרת עוברת בעקבות עבודות החידוש של הצנרת. אבל בסופו של דבר, מדובר בהשקעה חשובה ומשתלמת לטווח הרחוק.