אתרים בתחום :

איך ליצור אמבטיה פרקטית ויפה


החשיבות באמבטיה פרקטית ויפה הינה בראש ובראשונה דגש על היגיינת האמבטיה כך, שיהיו מספיק מקומות אחסון שימושיים אשר הדברים שלנו, כגון: מגבות, בגדים וכלי רחצה לא יהיו סתם זרוקים על הרצפה באופן מבולגן ולא אסתטי. כאשר בוחרים את החומרים שיהיו באמבטיה שלנו כמו: המתקנים, המראה, ארונות וכמובן הקרמיקה יש לשים דגש על אביזרים איכותיים אשר לא יהרסו עקב רטיבות או יצברו חלודה.

הקרמיקות המומלצות על מנת, לתת לאמבטיה שלנו מראה יוקרתי הנן קרמיקות מסוג גרניט פורצלן אשר, עמידות ובעלות מראה מדהים לחדר האמבטיה שלנו. כמו כן, אותם מתלים אשר ישמשו אותנו לתליית המגבות ישנה המלצה להשתמש במתלים ממתכת אשר מיוחדים לחדרי אמבטיה, מראות גדולות ורחבות אשר גם יהפכו את האמבטיה לפרקטית יותר וכמובן לתחושת מרחב יותר גדולה בה ועוד.

יש לזכור שכדי, לעצב אמבטיה פרקטית ויפה אין סתם לקנות אליה ארונות ומראות ללא בדיקת השטח לפני מבחינת מידות בכדי שכל מה שנרצה להכניס אליה נבדוק שבאמת הוא מתאים כך, שיישאר לנו איפה לזוז בחדר האמבטיה שלנו. כמו כן, ישנה חשיבות למקלחון מבחינת השפרצת מים כך שלא יעופו לכל עבר. אמבטיה פרקטית ויפה היא איננה דבר קשה להשגה.